Forum FORUM SAGEM Strona Główna

 Nowy Sagem my500x/my501x
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Autor Wiadomość
rozz
Gość






PostWysłany: Pon 15:19, 24 Kwi 2006    Temat postu: Nowy Sagem my500x/my501x

Na odbywających się w połowie marca targach CeBIT w Niemczech, Sagem zaprezentował swój kolejny model my500x.

Telefon pod względem specyfikacji jest bardzo podobny do znanego już modelu myX6-2, a także do nowego my700x. Posiada ten sam wyświetlacz, o tej samej rozdzielczości, który jednak wydaje się być dużo większy. Również aparat o matrycy 1.3 mpx.

Jego niższa numeracja widoczna jest w braku wbudowanego radia FM oraz technologii EDGE, które obecne są w modelu my700x. Podobnie jak wspomniany model posiada on 32MB wbudowanej pamięci oraz wejście kart miniSD. Wymiary telefonu 100 x 46 x 16.5 mm, waga 90g.



Premiera w drugim kwartale bieżącego roku.


Ostatnio zmieniony przez rozz dnia Nie 15:43, 09 Lip 2006, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
stodola
Zaawansowany
Zaawansowany



Dołączył: 24 Kwi 2006
Posty: 463
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 11 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Ostrów Wielkopolski

PostWysłany: Pią 22:00, 12 Maj 2006    Temat postu:

Wygląd coś jakby my300/301x a my400/401x i 16,5mm grubości Shocked myślałem, że jak sagem zrobił 14mm my400 i my300 to teraz wszystkie telefony sagema będą takie a tu masz. Ładnie prezentuje się tył telefonu - wygląda tak PROFESIONALNIE Cool Cool Cool

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
rozz
Gość






PostWysłany: Pią 23:48, 12 Maj 2006    Temat postu:

No jest grubszy o 2,5mm, ale zwróć uwagę na specyfikację Smile Lepszy wyświetlacz, karty pamięci, aparat 1.3 -> widocznie Sagem nie potrafil pomieścić tego w 14mm (ale np. myX6-2 ma 20mm grubości, więc postęp widoczny).
Powrót do góry
Madoń
Bywalec
Bywalec



Dołączył: 17 Maj 2006
Posty: 18
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kamień Pomorski

PostWysłany: Śro 20:18, 17 Maj 2006    Temat postu:

kurcze czemu sagem nie wrzuca innych matryc tylko ciagle 1,3mpx??!! Telefon ogolnie ladnie sie prezentuje ale ja bym go nie bral

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
rozz
Gość






PostWysłany: Czw 12:02, 18 Maj 2006    Temat postu:

Sagem my900c będzie miał aparat 2.0mpx, więc być może wkrótce zagości on też w innych modelach, dziwne, że my800x nie ma 2.0mpx, w końcu już jego "wiekowy" poprzednik miał 1.3mpx. No chyba, że Sagem ma w planach my900x, który rzuci wszystkich na kolana Wink

A wracając do my500x, to w sumie nie dziwne, że ma on aparat 1.3mpx, bo przecież numerycznie, jest to niższy model niż myX6-2 (którego teoretycznie można traktować jako my600x). Poza tym gdzieś czytałem, że my500x ma nie mieć bluetooth oraz lampy błyskowej (diody), które to elementy będzie posiadał my501x...
Powrót do góry
stodola
Zaawansowany
Zaawansowany



Dołączył: 24 Kwi 2006
Posty: 463
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 11 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Ostrów Wielkopolski

PostWysłany: Nie 13:25, 21 Maj 2006    Temat postu:

2 mpx Shocked 0,3 mpx w moim my400x robi dobre zdjęcia, 1,3mpx jeszcze lepsze ale 2mpx Shocked łooo... to prawie jak cyfrówka. Ciekawe kiedy będą zoomy optyczne w telefonach Question A może już w jakimś są a ja o tym nie wiem Idea Wink

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
rozz
Gość






PostWysłany: Nie 15:04, 21 Maj 2006    Temat postu:

Na razie nie ma w telefonach zoomu optycznego, co się pewnie zmieni w przyszłości, ale jeszcze nieprędko. Póki co niedługo na rynku pojawią się telefony z 3mpx -> [link widoczny dla zalogowanych] porównanie możliwośći N80 z K800 oraz na dokładkę K750 (2.0mpx).
Powrót do góry
kamil1221
VIP
VIP



Dołączył: 15 Gru 2005
Posty: 269
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Tychy

PostWysłany: Nie 15:55, 21 Maj 2006    Temat postu:

Rozmaryn napisał:
Na razie nie ma w telefonach zoomu optycznego


Ale ty glupoty piszesz !!!
Juz od dawna sa telefony z zoomem optycznyme naprzyklad Sharp V903,
Samsung - tyle ze juz nie pamietam modelu - chodzi mi o samsunga ktory ma 10 milionow pixeli.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
rozz
Gość






PostWysłany: Nie 17:13, 21 Maj 2006    Temat postu:

No aż takich głupot, to nie piszę, bo:
Sharp o którym piszesz, wcale nie jest dostępny od tak dawna, bo jest z 2005 roku, to prawda - ma dwukrotny zoom optyczny. Ok przyznaję się - mój błąd... jak mogłem... przecież ten telefon jest tak cholernie popularny w Polsce i na świecie... ale szczerze mówiąc to o innych telefonach z zoomem optycznym nie słyszałem (oświeć mnie przez PW - o ile takie istnieją).
A co do Samsunga i mpx, to ja pisałem o telefonach, które niedługo pojawią się na rynku, a ta zabaweczka pewnie nieprędko trafi (o ile w ogóle) do Europy...

Nie róbmy OT (jak coś to PW albo w dziale o telefonach [zaczyna mnie wkurzać brak możliwości wydzielania postów do nowego tematu]).
Powrót do góry
stodola
Zaawansowany
Zaawansowany



Dołączył: 24 Kwi 2006
Posty: 463
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 11 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Ostrów Wielkopolski

PostWysłany: Pon 20:48, 22 Maj 2006    Temat postu:

To ile te telefony mają grubości?? z 25 mm ?? Shocked

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
rozz
Gość






PostWysłany: Pon 22:05, 22 Maj 2006    Temat postu:

Rozmowę o aparatach w telefonach kontynuujemy Arrow tutaj Idea

Proszę tam pisać, tu będę kasował, serio Mad Razz

Koniec OT Smile
Powrót do góry
rozz
Gość






PostWysłany: Sob 10:36, 10 Cze 2006    Temat postu:

Piszę post pod postem, ale nie mam innej możliwości, poza tym jest okazja Wink

5 zdjęć real photo Sagema my501X:

[link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych]

Inne info jest takie, że telefon jest już wystawiony do sprzedaży (mimo, że nie ma go jeszcze w magazynach) w niektórych sklepach online w cenie od 175€.
Powrót do góry
orzeuek
Gość






PostWysłany: Pon 17:22, 21 Sie 2006    Temat postu:

Jak się ma obsługa JAVY do Sagemów z tej serii?

Da się wgrywać przez kabel USB lub odpalić aplikację z karty microSD czy dalej działa debilna polityka ściągania midletów jednie przez WAP?

Pozdrawiam.
Powrót do góry
kamil1221
VIP
VIP



Dołączył: 15 Gru 2005
Posty: 269
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Tychy

PostWysłany: Pon 17:44, 21 Sie 2006    Temat postu:

orzeuek napisał:

Da się wgrywać przez kabel USB lub odpalić aplikację z karty microSD


Już od dawna można Jave przez kartę wgrać na telefon, począwszy od myX8 i myX6-2. Very Happy


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
rozz
Gość






PostWysłany: Pon 21:32, 21 Sie 2006    Temat postu:

Utworzyłem dział dla my501X i zapomniałem zablokować możliwość wypowiadania się Gości.

Witam na forum orzeuek, zapraszam do rejestracji.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum FORUM SAGEM Strona Główna -> my500X, my501X, my511X, my519X, my521X Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
gBlue v1.3 // Theme created by Sopel & Programosy
Regulamin