Forum FORUM SAGEM Strona Główna

 pytanko

Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
monika27
Nowy
Nowy



Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 7
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 18:11, 29 Lis 2006    Temat postu: pytanko

Do czego służy Talk nowy?????

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kamil1221
VIP
VIP



Dołączył: 15 Gru 2005
Posty: 269
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Tychy

PostWysłany: Czw 9:44, 30 Lis 2006    Temat postu:

Nowy talk - chyba chodzi o notatkę głosową.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Justuska
Nowy
Nowy



Dołączył: 02 Paź 2006
Posty: 6
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pią 17:22, 01 Gru 2006    Temat postu:

to chyba nie jest notatka głosowa, aczkolwiek ja też sie zastanawiam co to jest (nie talk nowy tylko talk now, co po przetłumaczeniu brzmi mów teraz) ... w instrukcji obsługi jest napisane że boczny przycisk w my401x jest do włączenia aparatu, a jak go naciskam to pisze "czy chcesz ustawić aplikację Talk Now? " może ktoś jednak wie co to jest?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
stodola
Zaawansowany
Zaawansowany



Dołączył: 24 Kwi 2006
Posty: 463
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 11 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Ostrów Wielkopolski

PostWysłany: Pią 17:42, 01 Gru 2006    Temat postu:

telefon.pl napisał:
Styczeń 2004 Orange wprowadził usługę Talk Now?, przez co stał się pierwszym globalnym operatorem, który wprowadził usługę międzynarodową tego rodzaju. Usługa Talk Now oferuje błyskawiczną komunikację głosową i łatwe dostęp do rozmów konferencyjnych oraz wysyłanie wiadomości z dodatkową korzyścią w postaci ikonki wskazującej na dostępność w czasie rzeczywistym, dzięki czemu użytkownicy wiedzą, kto jest dostępny pod telefonem, a kto nie.


Jeśli masz telefon w Orange to może wsadzili to do swojego soft'u. Ja mam my400x w Erze (mam oryginalnego soft'a) i jak wcisnę boczny klawisz to włącza mi się aparat Wink


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Janiss
Bywalec
Bywalec



Dołączył: 07 Sty 2007
Posty: 20
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Opole, Brzeg, Wrocław

PostWysłany: Nie 15:20, 07 Sty 2007    Temat postu:

W zależności o tego, a jakiej sieci funkcjonujemy z naszymi Sagemami, możemy poszczycić się różnymi wkładkami "od operatora", które wciskane są pod klawisze urzadzenia. Jeśli chodzi o instrukcję obsługi telefonu, to nie warto wierzyć jej na "słowo", bo jest ona adekwatna do produktu, który ma oryginalne i niezmieniane przez operatora danej sieci oprogramowanie soft. Również żałuję, że boczny klawisz w miom telefonie nie uruchamia aparatu, a za to wywołuje funkcję "Orange talk now", ale wiem, jak można ustawić szybkie uruchomienie aparatu za pomocą prawego przycisku menu, który znajduje się nad tzw."czerwoną słuchawką". Sposób jest dość prosty:

Menu>Ustawienia>Skróty>Prawy przycisk>Aparat

Warto jest samemu pokombinować ze swoim telefonikiem, przestudiować całe menu po kolei, bez czytania chorych instrukcji, możemy trafić na jego ciekawe właściwości i lepiej dostosować go do swoich potrzeb. Pozdrawiam Mr. Green


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM SAGEM Strona Główna -> my400X, my401X, my405X, my411X, my419X Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
gBlue v1.3 // Theme created by Sopel & Programosy
Regulamin